دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت از یراق آلات مورد استفاده در درب شیشه ای سکوریت می باشد. این قطعه نقش زیادی در زیبایی درب شیشه ای ایفا می کند. دستگیره سکوریت در مدل های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز مشتری به بازار عرضه می شود. آلیاژ دستگیره معمولا از آلیاژ های مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی انتخاب می شود. به عنوان اکثر دستگیره ها از استیل به دلیل سبکی و مقاومت ساخته می شوند. دستگیره استیل شیشه سکوریت علاوه بر مقاومت زیبایی بیشتری را برای درب شیشه ای  ایجاد می کند. انتخاب دستگیره به دلیل فراوانی دستگیره در شکل های مختلف با توجه به سلیقه مشتری انجام می شود.

دستگیره درب شیشه ای سکوریت

دستگیره درب شیشه ای سکوریت باید متناسب با سایر یراق آلات به کار رفته در درب انتخاب شود. انتخاب یراق آلات دیگر مانند قفل، فریم و … می تواند هماهنگ با دستگیره باشد. در بعضی مواقع برای زیبایی بیشتر درب شیشه سکوریت از یراق آلات با روکش طلایی استفاده می شود. معمولا یراق آلات با جنس استیل با روکش های مختلف به بازار عرضه می شوند. استفاده از روکش با رنگ های مختلف می تواند در جهت هماهنگی با محیط و معماری انجام شود. دستگیره شیشه با روکش طلایی دارای رنگ با ثباتی می باشد و رنگ آن در اثر استفاده از بین نمی رود.

قیمت دستگیره سکوریت

قیمت دستگیره شیشه سکوریت در بازار به دلیل تنوع این محصول متفاوت است. امروزه دستگیره ها در ابعاد و اندازه و جنس های مختلف به بازار عرضه می شود. دستگیره سکوریت دارای انواع ایرانی و وارداتی می باشد. کیفیت دستگیره به دلیل استفاده مداوم از آن بسیار حائز اهمیت است. نمونه های ایرانی دستگیره نیز با کیفیت تولید می شوند. با استفاده از یراق آلات با کیفیت نیاز به تعمیر و تعویض به حداقل می رسد. برای اطلاع از قیمت انواع دستگیره سکوریت در شکل ها و رنگ های مختلف با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاربرد دستگیره در شیشه ای

دستگیره درب همان طور که می دانیم قطعه ای است برای باز وبسته کردن درب شیشه ای.  انتخاب این قطعه با توجه به سلیقه شخصی می تواند انجام شود. دستگیره درب در انواع درب های شیشه ای پارتیشن، درب شیشه بالکن، درب شیشه راه پله و درب شیشه حمام به کار می رود. بنا به موقعیت قرار گیری فضای مورد نظر باید در انتخاب نوع دستگیره دقت کنیم. به عنوان مثال در مکان های مرطوب مانند حمام از متریال مقاوم در برابر رطوبت استفاده شود.

انواع دستگیره درب شیشه سکوریت

همانگونه که در بالا اشاره شد، دستگیره شیشه سکوریت در انواع و شکل های مختلف در بازار موجود است. به عنوان مثال دو نوع از دستگیره شامل دستگیره استیل مکعبی و دستگیره استیل مشعلی می باشد. نصب دستگیره بر روی درب شیشه ای توسط نصاب انجام می شود. انتخاب نوع دستگیره در قیمت آن تاثیر گذار است. برای سفارش دستگیره شیشه میرال یا شیشه سکوریت می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

دستگیره شیشه سکوریت
دستگیره شیشه سکوریت
۱۳۹۷-۹-۱۹ ۰۷:۲۴:۳۵ +۰۰:۰۰