یراق آلات شیشه سکوریت

//یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت شامل لولا، قفل، دستگیره و … می باشند. متعلقات شیشه سکوریت معمولا از آلیاژ های مختلفی ساخته می شوند. برای مکان هایی که در معرض رطوبت هستند مانند شیشه حمام ، شیشه بالکن باید از یراق آلات با آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی استفاده کرد. از یراق آلات و قطعات شیشه در هر مکانی که شیشه به کار می رود، استفاده می شود. به عنوان مثال در شیشه فروشگاه، شیشه نما، شیشه جان پناه، شیشه بالکن، شیشه حمام و شیشه دودبند کاربرد دارد.

انواع یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات به کار رفته در شیشه سکوریت حتما باید از مرغوب ترین قطعات استفاده شود. متعلقات شیشه تاثیر زیادی در کارایی و طول عمر شیشه نصب شده ، دارد. در ادامه برخی از یراق آلات شیشه را شرح می دهیم.

یراق آلات شیشه

لولا

برای اتصال شیشه به درب از لولای شیشه استفاده می شود. وظیفه اصلی این قطعه عمل باز و بسته شدن درب می باشد. آلیاژ های بکار رفته در ساخت لولا شیشه سکوریت شامل استیل و یا آهن می باشد. البته این آلیاژ ها با روکش مورد استفاده قرار می گیرند. یکی دیگر از وظایف لولای شیشه تحمل وزن درب شیشه ای و شیشه می باشد. لولا شیشه با شکل ها و آلیاژ های مختلف و در رنگ های تولید می شود. انواع لولا شیشه سکوریت، لولا شیشه نشکن، لولا شیشه میرال نیز در بازار وجود دارد.

استوپ

استوپ شیشه یکی از یراق آلات شیشه سکوریت است. این قطعه برای باز و بسته شدن راحت درب در زیر درب شیشه ای  قرار می گیرد. دستگاه استوپ را برای حرکت روان و مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف و عدم اختلال در حرکت روان آن با روغن مخصوص پر میکنند. برای نصب استوپ شیشه می توان از روش های مختلف توکار و روکار استفاده کرد.

ریل

از دیگر متعلقات شیشه، ریل می باشد. مکان نصب ریل بر روی شیشه مجاور و یا بر روی فریم شیشه است. این قطعه از یراق آلات اصلی نصب شیشه سکوریت است. معمولا جنس ریل شیشه از آلومینیوم و استیل است. انتخاب ریل با آلیاژ مناسب در مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بسیار مهم است. متعلقات شیشه حتما باید در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم باشند. امروزه انواع ریل شیشه سکوریت، ریل شیشه نشکن و ریل شیشه میرال در بازار موجود است.

دستگیره

از یراق آلات شیشه سکوریت که بنا به سلیقه مشتری انتخاب می شود، دستگیره است. دستگیره شیشه سکوریت در انواع شکل های مختلف تولید می شود. این قطعه تاثیر زیادی در زیبایی درب شیشه ای دارد. معمولا برای دستگیره از آلیاژ استیل استفاده می شود. البته این دستگیره باید دارای روکش مقاوم نیز باشد. به علت استفاده مداوم از دستگیره و تماس دست با آن روکش آن باید توانایی مقاومت در برابر ساییدگی و خوردگی را داشته باشد. قیمت دستگیره شیشه سکوریت با توجه به اندازه و جنس آن متفاوت است.

یراق آلات شیشه سکوریت
یراق آلات شیشه سکوریت
یراق آلات شیشه سکوریت
یراق آلات شیشه سکوریت

بست

بست شیشه برای متصل کردن شیشه به شیشه و همچنین شیشه به دیوار استفاده می شود. در تولید بست شیشه سکوریت از انواع آلیاژ های استیل، آلومینیوم، آهن و سرب استفاده می شود. این بست ها حتما باید به صورت آبکاری شده مورد استفاده قرار بگیرند. بست شیشه در اندازه ها و زاویه های مختلف با توجه به نیاز و مکان مورد استفاده تولید می شود.

قفل

قفل شیشه نیز یکی دیگر از انواع یراق آلات شیشه است. در نصب قفل شیشه از نوع کلید دار آن می توان استفاده کرد. برای بالا بردن سطح ایمنی درب شیشه ای و پارتیشن شیشه ای از قفل شیشه سکوریت استفاده می شود. قفل را می توان در انواع قفل های آهنی و استیل با روکش از بازار تهیه کرد. ایمن گلس تولید کننده انواع قفل های شیشه سکوریت می باشد. برای کسب اطلاع از انواع قفل های بکار رفته در شیشه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یراق آلات شیشه ویترین

یراق آلات را می توان در مکان های مختلف نصب شیشه به کار برد. به عنوان مثال در شیشه دودبند راه پله یا پایان کار، شیشه نما و پارتیشن شیشه ای، درب شیشه ای و شیشه فروشگاه کاربرد دارد. شیشه فروشگاه که اصطلاحا به آن شیشه ویترین گفته می شود، در فروشگاه ها، مغازه و نمایشگاه ها به کار می رود. یراق آلات شیشه ویترین نیز باید از انواع یراق آلات با کیفیت و مرغوب انتخاب شوند. در صورت استفاده از یراق آلات نامناسب عملکرد درب با مشکل روبرو می شود.

قیمت یراق آلات مورد استفاده در شیشه سکوریت

همانگونه که در بالا اشاره شد، یراق آلاتی که در نصب شیشه سکوریت به کار می رود بسیار متنوغ هستند. این قطعات در اندازه ها و رنگها و جنس های مختلف تولید می شوند. اندازه، شکل، جنس و رنگ متعلقات شیشه در قیمت یراق آلات شیشه سکوریت تاثیر گذار است. برای خرید یراق آلات شیشه با کارشناسان ما تماس بگیرید. ایمن گلس مرکز فروش یراق آلات شیشه سکوریت می باشد. این قطعات از کارخانه یراق آلات شیشه سکوریت در ایران و همچنین از یراق آلات وارداتی به مشتریان عرضه می شود.

یراق آلات شیشه سکوریت
یراق آلات شیشه سکوریت
۱۳۹۷-۹-۱۹ ۰۸:۳۰:۲۹ +۰۰:۰۰