درب اتوماتیک تلسکوپی

//درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی یکی از انواع درب اتوماتیک پرکاربرد برای مکان های شلوغ  می باشد. امروزه در معماری از انواع تجهیزات ساختمانی برای راحتی بیشتر استفاده می شود. به طور کلی نصب درب های اتوماتیک به دلیل کاربرد آسان با استقبال گسترده ای روبرو شده است. این درب بیشتر برای مکان هایی که عرض ورودی کمی دارند به کار می رود.

کاربرد درب تلسکوپی

در مکان های پر جمعیت در صورت فضای محدود و کم برای بازشو، باید درب مناسب با آن فضا را نصب کرد. یکی از درب های اتوماتیک که به همین منظور تولید شده است، درب اتوماتیک تلسکوپی است. بازشو بیشتر در ورودی سبب عدم ازدحام جمعیت هنگام ورود و خروج از ساختمان می شود. این درب در حقیقت از انواع درب کشویی می باشد. تفاوت آن در تعداد لنگه  یا لت آن می باشد. درب اتوماتیک تلسکوپی دارای ۲ لت ثابت و ۴ لت متحرک اسلایدی یا کشویی است.

ویژگی درب تلسکوپی اتوماتیک

ایجاد بازشو بیشتر در عرض کم

دارای حسگر هوشمند برای کنترل باز و بسته شدن

قابلیت هماهنگی با سیستم امنیتی

سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد

سرعت مناسب و بی صدا بودن

دارای حالت های مختلف اتوماتیک، باز، نیمه باز و قفل

یراق آلات درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

یراق آلات درب اتوماتیک تلسکوپی

یراق آلات مورد استفاده در درب های اتوماتیک مشابه است. به عنوان مثال از اپراتور، موتور، کنترل باکس و … در همه درب های اتوماتیک استفاده می شود. در نصب درب اتوماتیک تلسکوپی باید از یراق آلات با کیفیت استفاده شود. استفاده از یراق آلات درجه یک سبب عدم نیاز به تعمیر زود هنگام می شود. در صورت استفاده از درب اتوماتیک با کیفیت و مناسب عمر و کارایی درب بالاتر می رود.

تفاوت درب تلسکوپی و کشویی استاندارد

یکی از تفاوت های درب اتوماتیک کشویی و تلسکوپی در تعداد لت های آن است. درب کشویی ۲ لت متحرک و ۲ لت ثابت دارد. اما درب تلسکوپی دارای دو لت ثابت و ۴ لت متحرک است. نحوه باز و بسته شدن این درب ها نیز باهم متفاوت است. لته های درب کشویی هنگام بسته شدن به هم چفت می شوند. ولی لت های درب اتوماتیک تلسکوپی هنگام باز و بسته شدن روی یکدیگر قرار می گیرند. در نتیجه بازشوی بیشتری به وجود می آید.

درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک تلسکوپی

نصب درب اتوماتیک تلسکوپی

نصب همه درب های اتوماتیک باید توسط نصاب با تجربه و حرفه ای انجام شود. عدم نصب دقیق و مناسب درب سبب بروز مشکلات زیادی در آینده می شود. همین امر موجب ایجاد هزینه های اضافی برای تعمیر و تویض درب می شود. عوامل دیگری که بروی کارایی درب اتوماتیک تاثیر گذار است، استفاده از یراق آلات با کیفیت است.

قیمت درب تلسکوپی

برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی با کارشناسان ما تماس بگیرید. قیمت درب های اتوماتیک به دلیل نواسانات قیمت در بازار متغیر است. با توجه به یراق آلات و جنس درب اتوماتیک و برند آن متفاوت است.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۲۷:۰۸ +۰۰:۰۰