درب اتوماتیک گردان

//درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان
درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان یا چرخان یکی از درب های اتوماتیک زیبا برای ورودی های بزرگ است. کارایی اصلی این درب برای مکان هایی که جلوگیری از اتلاف انرژی در آن مکان ها مهم می باشد. چون اصلی ترین ویژگی این درب اتوماتیک نحوه باز و بسته شدن آن است. نحوه عملکرد آن به گونه ای است که در واقع میتوان گفت هم باز و هم بسته است.

عملکرد درب گردان

نحوه عملکرد درب اتوماتیک به گونه ای است که هنگام نزدیک شدن به درب به طور خودکار باز و بسته  می شوند. اما در درب های گردان با چرخش درب امکان استفاده از لته های درب برای جابه جایی از فضای خارجی به داخلی و برعکس میسر می شود و عملا درب باز نمی شود و با حرکت چرخشی موجب جابه جایی افراد را به وجود میاورد.

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای گردان

از ویژگی های اصلی درب اتوماتیک گردان می توان به زیبایی و جذابیت درب، قابلیت ایزوله فضای داخلی و عدم عبور سرما و گرما به دلیل عملکرد خاص درب می توان نام برد. با سیستم مکانیکی و الکترونیکی پیشرفته، مناسب برای مکان هایی مانند هتل، فرودگاه، مراکز تجاری و ساختمان های اداری می باشد. همانگونه که اشاره کردیم یکی از ویژگی های این درب صرفه جویی در مصرف انرژی است. همین ویژگی سبب عدم نفوذ سرما و گرما به فضای داخلی می شود.

انواع درب اتوماتیک گردان

انواع درب گردان شامل درب گردان سه باله ای و درب چهار باله ای می باشد. بسته به نیاز مشتری و میزان تردد مکان مورد نظر می توان از درب اتوماتیک شیشه ای گردان مناسب استفاده کرد. با استفاده از لت ها یا باله های درب گردان امکان ورود و خروج همزمان افراد میسر می شود. در مکان های شلوغ و پرتردد استفاده از درب های اتوماتیک یک مزیت محسوب می شود. با توجه به میزان تردد افراد و افراد استفاده کننده می توان در مورد نظر را انتخاب کرد. درب های گردان را می توان به صورت ویترین دار نیز طراحی کرد.

درب اتوماتیک گردان
درب اتوماتیک گردان
درب اتوماتیک گردان

کاربرد درب گردان اتوماتیک شیشه ای

درب گردان به علت زیبایی برای ایجاد جذابیت بیشتر در ورودی های ساختمان های بزرگ استفاده می شود. با نصب درب گردان در ورودی، فضای مناسب برای خوش آمدگویی به مشتریان به وجود میاوریم. بنابراین کاربرد این درب بیشتر برای مراکز تجاری، هتل و ساختمان ها بزرگ است. این درب امکان کنترل ۱۰۰ در صدی تردد را به وجود می آورد. با استفاده از انواع درب گردان یا چرخشی به صورت ۳ لته یا ۴ لته و مدل های ویترین دار می توان میزان تردد را کنترل کرد.

قیمت درب اتوماتیک گردان

به علت زیبایی، بزرگی و ویژگی و عملکرد خاص درب اتوماتیک، قیمت درب اتوماتیک گردان بیشتر از سایر درب های اتوماتیک می باشد. اما با توجه به کارایی و زیبایی آن قیمت آن مقرون به صرفه است.از سایر عواملی که روی قیمت درب تاثیرگذار است می توان به کیفیت یراق آلات درب اتوماتیک اشاره کرد.

نصب درب گردان شیشه ای

نصب درب گردان از سایر درب های اتوماتیک سخت تر است. برای نصب درب گردان حتما باید از نصاب متخصص و حرفه ای استفاده کرد. در صورت نصب نادرست، کارکرد درب در آینده با مشکلات فراوانی روبرو می شود. از جمله مشکل در باز و بسته شدن یا اشکال در سایر قطعات مربوط به درب اتوماتیک.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۱۶:۱۸ +۰۰:۰۰