شیشه فروشگاه

//شیشه فروشگاه

شیشه فروشگاه

شیشه فروشگاه

شیشه فروشگاه

شیشه فروشگاه

شیشه فروشگاه یا شیشه مغازه یک شیشه از جنس سکوریت است و همانطور که از نامش مشخص می باشد، برای شیشه ویترین مغازه به کار می رود. یکی از روش های جذب مشتریان، استفاده از ویترین زیبا و مناسب است. جذابیت و گیرایی شیشه مغازه موجب رونق در کسب و کار می شود. یکی از روش های تبلیغ محصولات استفاده از ویترین زیبا و گیرا با استفاده از شیشه فروشگاهی می باشد.

شیشه میرال فروشگاه

شاید برای  شما این سوال پیش آید که شیشه میرال  چیست؟ شیشه به کار رفته در مغازه ها از انواع شیشه های مقاوم مانند شیشه سکوریت، که با نام شیشه میرال شناخته می شود. علت این نام گذاری، تاسیس اولین کارخانه ساخت شیشه سکوریت در ایران با نام شیشه میرال می باشد. بعد از شهرت شیشه های این کارخانه، نام شیشه میرال در بین مردم فراگیر شد.

قیمت شیشه سکوریت مغازه

قیمت شیشه سکوریت مغازه

قیمت شیشه سکوریت فروشگاه یا مغازه با توجه به ابعاد ویترین و درب مغازه مورد نظر تعیین می شود. کیفیت شیشه مورد استفاده در مغازه نیز در قیمت شیشه فروشگاه تاثیر دارد. ایمن گلس با تولید شیشه سکوریت های با کیفیت همواره در تلاش برای کسب رضایت مشتریان خود می باشد. تکمیل بودن مراحل تولید شیشه سکوریت، موجب تولید شیشه سکوریت شده با کیفیت می شود.

درب شیشه ای سکوریت

برای درب شیشه ای فروشگاه مانند ویترین آن باید از شیشه مقاوم استفاده شود. برای درب شیشه ای معمولا از شیشه هایی مانند شیشه سکوریت (میرال) و شیشه های نشکن و لمینت استفاده می شود. درب شیشه ای سکوریت شده را در فروشگاه می توان به صورت ریلی، کشویی و لولایی به کار برد. شیشه میرال به کار رفته در درب فروشگاه نیز باید از شیشه سکوریت با کیفیت انتخاب شود.

شیشه فروشگاه
شیشه فروشگاه

انواع درب شیشه ای فروشگاه

درب شیشه ای فروشگاه ریلی

حرکت درب شیشه ای ریلی فروشگاه به صورت ریلی باز و بسته می شود. استفاده از درب شیشه ای ریلی موجب اشغال فضای کم تری نسبت به درب های لولایی می شود. علت اشغال فضای کمتری نسبت به درب لولایی شیشه ای، حرکت افقی در یک محور عرضی به صورت خطی می باشد. نوع حرکت این درب به صورت ریلی موجب عدم تولید صدا هنگام باز و بسته شدن درب می شود. درب شیشه ای ریلی را برای شیشه فروشگاه می توان به کار برد.

درب شیشه ای فروشگاه لولایی

این درب برای مغازه ها و فروشگاه هایی که برای باز و بسته شدن فضای ۹۰ درجه دارند، به کار می رود. درب شیشه ای لولایی را می توان به صورت تک لنگه و دو لنگه به کار برد. درب های شیشه ای لولایی را می توان به صورت فریم دار و بدون فریم در شیشه فروشگاه به کار برد.

شیشه فروشگاه

فریم شیشه سکوریت

فریم شیشه سکوریت به کار رفته در شیشه فروشگاه معمولا از آلیاژ های مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی انتخاب می شود. برای فریم شیشه سکوریت از آلومینیوم و استیل استفاده می شود. این فریم ها را می توان با انواع روکش های نقره ای و طلایی زیبا تر کرد. فریم شیشه سکوریت تاثیر زیادی در زیبایی شیشه ویترین فروشگاه دارد.

مزایای شیشه فروشگاه

یکی از مزایای اصلی شیشه فروشگاه جذابیت ویترین مغازه است. در صورت استفاده از شیشه سکوریت در ویترین مغازه یا فروشگاه ، مشتریان بیشتری جذب فروشگاه می شوند. همین امر موجب رونق بیشتر کسب و کار می شود.

شیشه فروشگاه

شیشه میرال مغازه

شیشه میرال یا سکوریت مورد استفاده در شیشه فروشگاه، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. این شیشه در ضخامت های مختلف تولید و نصب می شود. شیشه سکوریت را باید قبل از مقاوم سازی به اندازه های دلخواه برش داد. برای تهیه شیشه سکوریت مغازه  با کارشناسان ما در تماس باشید. ایمن گلس مجری تولید شیشه سکوریت و براق آلات مربوط به آن می باشد.

یراق آلات شیشه فروشگاه

یراق آلات به کار رفته در شیشه فروشگاه در واقع همان یراق آلات شیشه سکوریت هستند. برای آشنایی بیشتر با یراق آلات شیشه به بخش “یراق آلات شیشه سکوریت” مراجعه کنید. یراق آلاتی که در نصب شیشه سکوریت به کار می روند شامل فریم، ریل، قفل و دستگیره می باشند.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۰۲:۵۹ +۰۰:۰۰