شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما

شیشه نما با پیشرفت تکنولوژی استفاده از نمای شیشه ای در ساختمان ها بیشتر شده است. نمای شیشه ای در ساختمان به نمایی اطلاق می شود که تمام یا بخش اعظمی از نمای ساختمان با شیشه پوشیده شود. این روش طراحی نما برای زیبایی و استفاده حداکثری از ویو و نمای اطراف به کار می رود.

نمای شیشه ای در ساختمان های تجاری و اداری جلوه خاصی ایجاد می کند. برای اجرای نمای شیشه ای باید با استفاده از انواع نمای شیشه ای، که مناسب ساختمان می باشند، نمای ساختمان را اجرا کرد.

شیشه نما
شیشه نما
شیشه نما
شیشه نما

انواع شیشه نما

نمای شیشه ای کرتین وال

نمای شیشه ای کرتین وال یکی از انواع  نمای شیشه ای می باشد. شیشه نما در نمای کرتین وال با ضخامت های حدود ۱۸ تا ۴۰ میلی متر نصب می گردد. یکی از ویژگی های نمای کرتین وال، قابلیت مقاومت در برابر خطرات جوی و حوادث می باشد. برای این کار با استفاده از نرم افزار های مخصوص میزان فشار باد و فشار باد های مرده محاسبه می شود.

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر یکی دیگر از روش های نصب شیشه نما می باشد. نمای شیشه ای اسپایدر از شیشه لمینت ساخته می شود. این شیشه متشکل از دو لایه شیشه سکوریت و یک لایه طلق پلیمری می باشد. کاربرد این شیشه در نمای شیشه ای برج های تجاری و فروشگاهی می باشد.این نما دارای ویژگی هایی از قبیل ایزوله بودن، ایمنی و زیبایی می باشد.

نمای شیشه ای فریم لس

در نمای شیشه ای فریم لس، فریم را داخل شبکه بندی نما قرار می دهد. نصب شیشه در نمای فریم لس بر روی لاستیک های پنهان شده، آب بندی می شود. فاصله شیشه های نصب شده در شیشه نما بسیار کم است. به طوری که در نمای روبرو دیده نمی شوند.

اجرای نمای شیشه ای ساختمان فریم لس

برای اجرای شیشه نما به صورت به صورت فریم لس باید به وسیله پروفیل های ۴۰ در ۴۰ سطح مورد نظر را شبکه بندی کنیم. فریم های نمای شیشه ای را درون این شبکه بندی قرار می دهند. این نمای شیشه ای یک نمای ایزوله و آب بندی و هوا بندی شده است. یکی از مزیت های نصب نمای شیشه ای به صورت فریم لس، دیده نشدن فریم ها از خارج از ساختمان می باشد.

نمای شیشه ای لامل

نمای شیشه ای لامل یک تکنولوژی جدید برای ایجاد نمای شیشه ای است. شیشه نما در این روش با آلومینیوم همراه می شود. در نماهای مدرن امروزی از نمای لامل نیز استفاده می شود. این نما شیشه ای نیز مانند سایر شیشه های نما آب بندی و هوابندی و ایزوله می باشد. همچنین می توان از آن به عنوان یک لایه عایق حرارتی و صوتی استفاده کرد.

قیمت نمای شیشه ای

قیمت شیشه نما با توجه به اندازه و ابعاد، نوع شیشه و نحوه اجرای نما شیشه ای متفاوت است. در شیشه نما می توان از انواع شیشه مقاوم مانند لمینت، سکوریت و نشکن استفاده کرد. در صورت استفاده از هرکدام از شیشه های مقاوم قیمت نمای شیشه ای متغیر است.

شیشه نما
۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۰۱:۵۱ +۰۰:۰۰