درب اتوماتیک نیم گرد

//درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد
درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد از درب های منحنی اتوماتیک است. که با معماری منحنی شکل هماهنگ می شود. مکانیزم این درب مانند درب کشویی اتوماتیک است. تفاوت درب نیم گرد با درب کشویی در شکل آن است. این درب ها در مدل و شکل های منحنی شکل مانند قوسی، گرد و نیم گرد تولید می شود.

ویژگی درب نیم گرد اتوماتیک

  • دارای سیستم هوشمند باز وبسته شدن درب
  • هماهنگ با معماری و نمای ساختمان های منحنی
  • مناسب برای مکان های پر تردد
  • مجهز به سیستم ضد برخورد به صورت هوشمند
  • ظاهر زیبا و هماهنگ با محیط
  • جلوگیری از هدر رفتن انرژی
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار

مکانیزم درب های کرو

این درب موجب جذابیت منحصر به فردی برای ورودی می شود. درب های نیم گرد تمامی ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای را دارا می باشد. از لحاظ عملکردی ورودی بزرگ و کاربردی را برای مکان های پرتردد و شلوغ ایجاد می کند. بنابراین در ساختمان های بزرگ و پر تردد می تواند موجب سهولت در رفت و آمد شود.

درب اتوماتیک نیم گرد
درب اتوماتیک نیم گرد
درب اتوماتیک نیم گرد

قیمت درب اتوماتیک نیم گرد

قیمت درب نیم گرد به شکل ظاهری درب و برند آن بستگی دارد. این درب با مدل های مختلف دایره کامل،درب نیم دایره و قوسی در بازار موجود است. درب های اتوماتیک با توجه به شکل ظاهری، عملکرد و یراق آلات به کار رفته قیمت های مختلفی دارند. امروزه درب ها با اشکال متنوع تولید می شوند.

کاربرد درب اتوماتیک کرو نیم گرد

درب اتوماتیک نیم گرد را می توان در ورودی ساختمان های بزرگ به کار برد. این درب موجب ایجاد یک ورودی جذاب و گیرا برای مراجعه کنندگان به فضای داخلی می شود.این درب ها در ورودی هتل ها، بیمارستان ها و مراکز تجاری بزرگ به علت بازشو بزرگ و مناسب کاربرد دارد. این درب یکی از درب هایی است که در می توان به سلیقه مشتری انواع مختلف آن را سفارش داد.

درب اتوماتیگ گرد

درب اتوماتیک گرد یکی از انواع درب اتوماتیک منحنی یا کرو است که به علت ظاهر زیبا و جذاب موجب رونق کسب و کار می شود. ظاهر درب اتوماتیک گرد شبیه درب اتوماتیک گردان است. اما از نظر عملکرد دارای تفاوت هایی می باشند. درب گرد در واقع مانند همان درب کشویی باز و بسته می شود. اما درب گردان به صورت چرخشی باز و بسته می شود و درون آن از لته و ویترین استفاده می شود.

درب اتوماتیک قوسی

درب قوسی نیز از انواع درب منحنی و کرو است. می توان برای زیبایی بیشتر از درب قوسی اتوماتیک در مکان ها و ورودی های مختلف استفاده کنیم. با نصب درب اتوماتیک نیم دایره، دایره و قوسی می توان ورودی های جذابی برای ساختمان های خود به وجود بیاوریم.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۱۳:۰۲ +۰۰:۰۰