شیشه حمام

شیشه حمام

شیشه حمام

شیشه حمام

شیشه حمام

شیشه حمام برای جداسازی فضای حمام از دیگر بخش ها به کار می رود. بعضی مواقع به دلیل کوچک بودن منازل سرویس حمام و دستشویی با یکدیگر ادغام می شوند. در این صورت برای جداسازی آنها از پارتیشن شیشه ای به نام شیشه حمام استفاده می شود.

ویژگی های حمام شیشه ای

حمام های شیشه ای به علت ویژگی هایی مانند جداسازی فضاهای خشک و تر از یکدیگر، جلوگیری از ورود بخار حمام به سایر بخش ها و جلوگیری از ایجاد پوسیدگی و ایجاد ظاهرمدرن شیشه ای در حمام های مدرن کاربرد دارد. شیشه به کار رفته در شیشه حمام سکوریت می باشد. استفاده از شیشه سکوریت برای حمام شیشه ای موجب ایمنی این شیشه می شود.

انواع حمام شیشه ای

کابین دوش فریم لس ریلی و لولایی

شیشه مورد استفاده در حمام با نام کابین دوش شیشه ای شناخته می شود. نوع فریم لس که زیبایی بیشتری دارد، کاربرد بیشتری دارد. در انواع حمام شیشه ای فریم لس از مدل ریلی و لولایی استفاده می شود. شیشه سکوریتی که در کابین های دوردوشی استفاده می شود با از سکوریت ۱۰ میل انتخاب شوند.

کابین دوش فریم دار ریلی صاف و گرد

کابین های دوش را می توان به صورت فریم دار نصب کرد. در انتخاب فریم شیشه حمام باید به جنس آن توجه شود. فریم های استیل با روکش های ضد خوردگی گزینه مناسبی برای یراق آلات شیشه سکوریت می باشند. نصب کابین دوش شیشه ای فریم دار را می توان به صورت ریلی صاف و قوسی انجام داد.

شیشه حمام
شیشه حمام

انواع کابین دوش

کابین دور دوشی شیشه ای

کابین های دور دوشی به صورت یک پارتیشن شیشه ای اطراف دوش نصب می شود. با نصب آن از خیس شدن سایر قسمت های حمام در هنگام دوش گرفتن جلوگیری می شود. با نصب شیشه حمام سایر بخش های حمام به رختکن تبدیل می شود.

اتاق دوش

اتاق دوش فضای بزرگتری نسبت به کابین دوش ایجاد می کند. اتاق دوش خود می تواند دارای دوش، وان و زیر دوشی باشد. این نوع از شیشه حمام در فضای جداگانه نصب می شود.

نصب شیشه حمام

نصب شیشه حمام موجب جلوگیری از هدر رفت انرژی و گرم شدن فضای حمام می شود. برای نصب آن می توان از انواع شیشه های فریم لس و فریم دار استفاده کرد. برای نصب حمام های شیشه ای باید از شیشه سکوریت و مقاوم استفاده کرد. در نصب کابین دور دوشی حتما باید از یراق آلات مناسب استفاده شود. با استفاده از یراق آلات شیشه سکوریت ضد زنگ موجب جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن یراق آلات مورد استفاده در شیشه های حمام می شویم.

قیمت دور دوشی شیشه ای

قیمت شیشه حمام و دوردوشی شیشه ای با توجه به ابعاد فضای مورد نظر تعیین می شود. قیمت حمام شیشه ای با توجه به یراق آلاتی که برای نصب آن استفاده می شود متفاوت است. همچنین کیفیت و ضخامت شیشه سکوریت در قیمت شیشه حمام تاثیر گذار است.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۰۵:۰۱ +۰۰:۰۰