شیشه بالکن

//شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن

شیشه بالکن برای زیبایی بالکن و تراس و جداسازی فضای بالکن از محیط بیرون استفاده می شود. امروزه استفاده از شیشه های مقاوم مانند شیشه سکوریت و شیشه لمینت در صنعت ساختمان سازی بیشتر شده است. بالکن شیشه ای یکی از روش های جداسازی فضای بالکن از فضای بیرونی می باشد. این ویژگی در فصول سر سال بیشتر کاربرد دارد.

شیشه بالکن چیست؟

شیشه بالکن برای ایجاد یک تراس شیشه ای استفاده می شود. از تراس شیشه ای که به وسیله شیشه بالکن به وجود می آید می توان به عنوان یک اتاق جداگانه استفاده کرد. در فصول سرد سال با وجود شیشه بالکن، فضای بالکن به یک فضای گرم و راحت تبدیل می شود. تراس  را می توان با تعبیه پنجره در فصول گرم سال  نیز خنک کرد. با استفاده از شیشه تراس فضای آپارتمان را می توان افزایش داد و یک تراس شیشه ای ایجاد کرد.

انواع شیشه بالکن

شیشه بالکن یا تراس را می توان از شیشه های ایمن و مقاوم انتخاب کرد. به علت قرارگیری در لبه ساختمان ایمنی این شیشه بسیار مهم می باشد. شیشه مورد استفاده در بالکن شیشه ای، شیشه سکوریت است. از سایر شیشه هایی مانند لمینت نیز می توان در تراس شیشه ای استفاده کرد. نحوه باز و بسته شدن درب شیشه ای تراس شیشه ای نیز می تواند به صورت ریلی و یا لولایی باشد. شیشه بالکن در انواع مختلف کشویی ریلی، لولایی استفاده می شود.

شیشه بالکن ریلی تاشو

شیشه بالکن ریلی تاشو یکی از انواع شیشه های به کار رفته در بالکن می باشد که بسیار رایج است. علت استفاده زیاد از شیشه بالکن، راحتی در استفاده و عدم اشتغال فضا برای باز و بسته شدن می باشد. در شیشه بالکن لولایی مقداری از فضای بالکن برای باز و بسته شدن درب به هدر می رود و عملا قابلیت استفاده مفید را ندارد.

قیمت شیشه بالکن

قیمت شیشه بالکن با توجه به جنس و ابعاد آن متفاوت می باشد. شیشه تراس در ابعاد و اندازه های گوناگون به کار می رود. با توجه به وسعت تراس و بالکن از شیشه ها با ابعاد مختلف استفاده می شود. یراق آلات مورد استفاده در شیشه تراس نیز بر میزان قیمت آن تاثیرگذار است. همچنین نوع نصب شیشه بر قیمت آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال این در در انواع لولایی و ریلی و به صورت فریم دار و بدون فریم نصب می گردد. قیمت نصب شیشه بالکن نیز بستگی به وسعت تراس شیشه ای دارد. برای خرید شیشه بالکن در تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شیشه بالکن

شیشه سکوریت بالکن

شیشه سکوریت به علت مقاومت بالا و ایمنی در شیشه تراس یا بالکن کاربرد زیادی دارد. به دلیل فرایند مقاوم سازی روی شیشه سکوریت، این شیشه یکی از پر استفاده ترین شیشه ها در صنعت ساختمان سازی است. در صورت  ناقص بودن عملیات مقاوم سازی شیشه سکوریت مقاومت لازم را کسب نمی کند و شیشه با مقاومت پایین تری ساخته می شود . بنابراین شیشه مورد استفاده در بالکن را باید از شیشه های مقاوم انتخاب کرد.

نرده شیشه ای

برخی از شیشه های بالکن به صورت نرده ای به کار می روند. شیشه های نرده ای برای بالکن زیبایی زیادی به همراه دارد. نرده شیشه ای در ضخامت های مختلف به کار می رود. ضخامت نرده شیشه ای  در قیمت آن تاثیر گذار است. نرده های شیشه ای تاثیر زیادی در زیبایی تراس و بالکن به وجود می آورند. در نرده تراس نیز باید از شیشه های مقاوم استفاده کرد. در گذشته از نرده های چوبی و فلزی بیشتر استفاده می شد. اما امروزه با ساخت شیشه های مقاوم ، از شیشه در صنعت ساختمان سازی بیشتر استفاده می شود.

شیشه تاشو بالکن

شیشه تاشو تراس یکی از انواع نصب شیشه در تراس شیشه ای می باشد. با نصب شیشه تاشو بالکن یک فضای دلنشین در تراس به وجود می آوریم . شیشه تاشو تراس توسط نصاب نصب می شود. جنس شیشه تاشو بالکن ازشیشه سکوریت می باشد. این شیشه از انواع شیشه های مدرن مورد استفاده درتراس شیشه ای است.

شیشه بالکن
۱۳۹۷-۹-۱۱ ۱۲:۰۷:۲۳ +۰۰:۰۰