درب اتوماتیک کشویی

//درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی
درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ یکی از انواع رایج درب اتوماتیک است. درب های اتوماتیک به صورت خودکار و با استفاده از سیستم حسگر درب و تشخیص خودکار افراد باز و بسته می شود. استفاده از تکنولوژی روز برای ساخت درب موجب عدم تولید سر و صدا به هنگام باز و بسته شدن درب می شود. درب کشویی استاندارد به عنوان یک درب محبوب در بیشتر فروشگاه ها، مغازه ها، مراکز اداری و … کاربرد دارد. درب اتوماتیک کشویی با سهولت در هنگام باز و بسته شدن و تسریع در رفت و آمد سبب ایجاد آسایش و رفاه استفاده کننده ها می شود.

ویژگی های درب کشویی اتوماتیک

  • عملکرد مناسب و تسریع در رفت آمد ساکنین و افراد استفاده کننده
  • هماهنگی با کلیه سیستم های حفاظتی و امنیتی
  • عایق صوتی و حرارتی
  • دارای انواع مختلف دو طرفه و یک طرفه
  • دارای انواع مختلف با فریم یا فریم لس
  • حرکت آرام و روان و بی صدا

کاربرد درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی را به علت سادگی و عملکرد مناسب می توان در مکان های مختلفی مانند منازل مسکونی، مجتمع های مسکونی و مراکز تجاری، بیمارستان ها و هتل ها به کار برد. این درب با ارائه عرض بازشوی مناسب، زمینه را برای تسهیل در رفت و آمد استفاده کننده ها فراهم می کند.

این درب هیچگونه محدودیتی برای نصب در مکان های مختلف ندارد. درب کشوییبه راحتی با سیستم های امنیتی در همه ورودی ها هماهنگ می شوند. از درب اسلایدینگ یا کشویی می توان در کلیه ورودی ها استفاده کرد.

انواع درب کشویی

درب اتوماتیک کشویی در دو نوع دو طرفه و یک طرفه از نظر بازشو تولید می شود. نوع دو طرفه آن بیشتر به کار می رود. با توجه به نیاز ورودی مورد نظر و ابعاد آن، درب مورد نظر را سفارش می دهیم. در شکل نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک کشویی و انواع آن نشان داده شده است.

درب اتوماتیک کشویی
درب اتوماتیک کشویی
درب اتوماتیک کشویی

یراق آلات درب اتوماتیک کشویی

از یراق آلات درب اتوماتیک کشویی می توان به کنترل باکس، موتور، سنسور، شیشه، فریم، اسپلایزر و قفل برقی اشاره کرد. هرکدام از این یراق آلات وظیفه خاصی را بر عهده دارند. به عنوان مثال کنترل باکس به عنوان مغز دستگاه وظایف بسیاری به عهده دارد. این قطعه خود شامل یک جعبه موتور است که این جعبه خود از قطعاتی مانند گیربکس و شفت تشکیل شده است. از قطعات و یراق آلات مهم دیگر می توان به موتور اشاره کرد. به طور عمده از دو نوع موتور ساید و توبلار برای درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود.

نصب درب اتوماتیک کشویی

نصب درب اتوماتیک کشویی توسط نصاب حرفه ای انجام می شود. در صورت عدم نصب صحیح کارکرد درب با مشکل روبرو می شود. طول عمر درب اتوماتیک وعدم نیاز به تعمیرات به نحوه نصب درب اتوماتیک بستگی دارد. بنابراین برای انتخاب و نصب درب اتوماتیک شیشه ای حتما باید به شرکت های معتبر مراجعه شود. نحوه نصب درب اتوماتیک روی میزان امنیت درب نیز تاثیرگذاراست.

 قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

برای اطلاع از قیمت روز درب اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش ” قیمت درب اتوماتیک شیشه ای” از قیمت کلیه درب های اتوماتیک شیشه ای مطلع شوید. قیمت درب اتوماتیک به علت نوسانات بازار همواره در حال تغییر است. همچین قیمت درب اتوماتیک بستگی به نوع برند آن نیز دارد.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۲۲:۳۳ +۰۰:۰۰