قیمت درب اتوماتیک

//قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک بر اساس نوع و مکانی که درب را به کار می بریم متفاوت است. هر کدام از انواع درب اتوماتیک ویژگی ها و طبیعتا قیمت های متفاوتی دارند. قیمت درب اتوماتیک با توجه به شکل ظاهری درب، امکانات و یراق آلات به کار رفته در آن تعیین می شود.

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک شامل انواع درب اتوماتیک شیشه ای، کرکره برقی می باشد. این درب ها شامل انواع درب های اتوماتیک به صورت تک لنگه و دو لنگه، درب اتوماتیک ریلی و کشویی، درب های سکشنال و درب پارکینگی یا کرکره برقی می باشد. در ادامه یکی از انواع درب اتوماتیک به نام درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی را شرح خواهیم داد.

درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی

یکی از درب های اتوماتیک مناسب برای پارکینگ، درب اتوماتیک سکشنال می باشد. این درب را در پارکینگ ساختمان های مدرن استفاده می کنند. از درب سکشنال هم در پارکینگ های با ارتفاع بلند سقف استفاده می کنند وهم در پارکینگ های با محدودیت فضا استفاده می شود. درب اتوماتیک سکشنال دارای طول عمر بالاتری نسبت به سایر درب ها می باشد. به همین دلیل قیمت درب اتوماتیک سکشنال از دیگر درب های اتوماتیک گران تر است.

قیمت نصب درب اتوماتیک

قیمت نصب درب اتوماتیک با توجه به ابعاد فضای مورد نظر و نوع درب اتوماتیک تعیین می شود. قبل از نصب درب اتوماتیک ابتدا باید ابعاد فضای مورد نظر تعیین شود. با توجه به عرض ورودی درب اتوماتیک برای نصب طراحی و تولید می شود. همچنین نوع درب اتوماتیک در قیمت نصب آن تاثیر گذار است. نصب برخی از درب های اتوماتیک دشوارتر از سایر درب هاست. مثلا نصب درب اتوماتیک گردان نسبت به سایر درب های اتوماتیک دشوارتر است.

قیمت درب اتوماتیک
قیمت درب اتوماتیک

سفارش درب اتوماتیک

برای سفارش درب اتوماتیک شیشه ای ابتدا باید با انواع درب اتوماتیک آشنا شویم. در بخش” درب اتوماتیک شیشه ای “می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درب اتوماتیک کسب کنید. ایمن گلس با ارائه انواع درب های اتوماتیک شیشه ای زمینه سفارش هر کدام از این درب ها را فراهم می کند. برای سفارش درب اتوماتیک می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

محاسبه قیمت درب اتوماتیک

محاسبه درب اتوماتیک با توجه به برند درب و کشور سازنده آن انجام می شود. برخی از برند های معتبر مانند گیلگن و رکورد امروزه درب های اتوماتیک شیشه ای را طراحی و تولید می کنند. این درب ها از با کیفیت ترین مواد ساخته و تولید می شوند. برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک با کارشناسان ما در تماس باشید. قیمت درب اتوماتیک با توجه به نوسانات قیمت در بازار متغیر است.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

در هنگام خرید و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک باید ابتدا به نکاتی مانند عرض ورودی ومیزان تردد توجه کنیم. با توجه به مکان مورد نظر درب اتوماتیک مناسب را خریداری کرد. در هنگام خرید باید به برند درب اتوماتیک نیز توجه کنیم. برای کارایی مناسب درب اتوماتیک باید از قطعات و یراق آلات مناسب استفاده کرد. در صورت عدم استفاده از یراق آلات مناسب کارکرد درب اتوماتیک با مشکل روبرو می شود.

۱۳۹۷-۹-۹ ۱۵:۰۶:۰۵ +۰۰:۰۰