نرده شیشه ای جانپناه

//نرده شیشه ای جانپناه

نرده شیشه ای جانپناه

نرده شیشه ای جانپناه در جهت حفظ جان انسان ها در برابر سقوط از ارتفاع استفاده میشود

جانپناه شیشه ای

نرده شیشه ای جانپناه از روش های مدرن محافظت از جان انسان است که با هدف افزایش ایمنی و زیبایی در بالکن ها و تراس ها نصب می شود. جان پناه شیشه ای به دلیل داشتن قابلیت تلفیق و هماهنگی با سبک های مختلف معماری و ساخت یک سازه شیشه ای شفاف و یکدست توجه بسیاری از مهندسین و ساختمان سازان را به خود جلب کرده است. جان پناه شیشه ای طرح های متنوع ای دارد و به دلیل استفاده از یراق آلات و اتصالات مقاوم و ضد فرسایش آلومینیومی و استیل ایمنی بسیار بالایی دارد از طرف دیگر شیشه به کار رفته در جان پناه شیشه ای از دو نوع شیشه سکوریت و لمینت است که به افزایش امنیت در این محصول کمک بسیار زیادی کرده است. جان پناه شیشه ای بر اساس متراژ محل اجرای کار و ارتفاع مورد نیاز به سه سیستم شیشه ای تقسیم می شود که به ترتیب ایمنی و زیبایی عبارتند از:

نرده شیشه ای جانپناه (فیکس پوینت)

نرده شیشه ای جانپناه (اکسپوز)

نرده شیشه ای جانپناه (اسپیگات)

شیشه های مورد استفاده در این نوع جانپناه ها شیشه سکوریت ۱۰ میل و شیشه سکوریت لمینت با ضخامت های از ۱۰ میل تا ۲۰ میل است که مقاومت بسیار خوبی در برابر تغییرات دمای دارد و از طرف دیگر در برابر فشار های وارده به ساختار بیرونی شیشه توان تحمل وزنی زیادی را دارند. در مجموع جان پناه شیشه ای در برابر فشار و ضربه ایمنی مناسبی دارد و می توان جایگزین نرده و حفاظ ها قدیمی شود.

نرده شیشه ای

ما نرده شیشه ای را به صورت سفارشی طراحی می کنیم تا آن را برای ایمنی و زیبایی در راه پله ها ، استخر ها و کنار بالکن قرار دهیم. تمام مدل های نرده شیشه ای ما با استفاده از بالاترین کیفیت در روش های تولید برای اطمینان از ماندگاری سفارش شما ساخته می شود. ما از شیشه های نشکن و لمینت یا سکوریت و اتصالات از جنس استنلس استیل درجه یک در ساخت محصولات خود استفاده می کنیم. تمام یراق آلات نرده شیشه ای ما در برابر رطوبت اقیانوس ها و آب استخر ها مقاومت است.

اگر بالکن ها ، راه پله و حیاط شما منظره ای دارد یا شاید فقط می خواهید یک استخر شنا را به روشی غیر پوشیده محصور کنید ، ممکن است نرده شیشه ای پاسخ شما باشد.

نرده شیشه ای به صورت کلی با دو روش اجرا می شود که بر اساس میزان هزینه ای که شما برای آن در نظر گرفته اید به صورت تمام فریم یا بدون فریم اجرا می شود. در واقع نرده شیشه ای فریم دار به صورت یک چهار ضلع یا دو ستون عمودی از پروفیل فلزی و شیشه سکوریت در ضخامت های ۱۰ و ۱۲ میلیمتر تشکیل شده است. نرده شیشه ای فریم دار از نظر قیمت ارزان ترین مدل است اما از نظر ایمنی در درجه پایین تری قرار دارد. نرده شیشه ای فریم لس در واقع حفاظ تمام شیشه ای است که هیچ فرم عمودی یا افقی فلزی یا چوبی در آن وجود ندارد و نرده به صورت یک دیواره تمام شیشه ای شفاف دیده می شود. ضخامت شیشه ها در مدل نرده شیشه ای فریم لس باید به اندازه ای باشد که فشار وزنی وارده از خارج را تا میزان ۴۵۰ کیلیو گرم در هر متر مربع را تحمل کند. نوع شیشه در این مدل لمینت شده است که با ضخامت های ۱۶، ۱۸ و ۲۰ میلیمتر به صورت شفاف یا رنگی به بازار عرضه می شود.

2021-02-19T18:58:09+00:00