لولا شیشه سکوریت

لولا شیشه سکوریت

لولا شیشه سکوریت

لولا شیشه سکوریت

لولا شیشه سکوریت

لولا شیشه سکوریت یکی از انواع یراق آلات شیشه سکوریت می باشد. لولای درب شیشه به عنوان یک مفصل عمل می کند. لولای شیشه سکوریت در انواع اتصالات شیشه به شیشه به دیوار به کار می رود. لولا برای اتصال درب به قاب به کار می رود. کلیه درب های شیشه ای لولایی نیاز به لولا برای باز و بسته شدن هستند. امروزه در بازار لولا شیشه سکوریت در مدل ها و انواع مختلف تولید می شود. هرکدام از لولاهای تولیدی بازار برای مصارف خاص استفاده می شوند. این لولاها در شکل، اندازه و جنس و کاربرد با هم متفاوت هستند. با توجه به محل نصب شیشه و کاربرد آن لولای نصب شده نیز متفاوت است. به علت استفاده گسترده از شیشه سکوریت در ساختمان سازی از لولا و سایر یراق آلات شیشه بسیار استفاده می شود. یراق آلات شیشه سکوریت نیز در انواع مختلف در بازار موجود است.

قیمت لولا شیشه سکوریت

همانگونه که در بالا اشاره شد لولا شیشه سکوریت در مدل های مختلف و متنوع برای مصارف گوناگون تولید می شود. با توجه به محل استفاده از لولا، جنس و شکل آن قیمت لولای شیشه سکوریت تعیین می شود. در حال حاضر برند های مختلفی لولای شیشه را تولید می کنند. لولاهای مختلف ساخت ایران و وارداتی با کیفیت های متفاوت تولید می شوند. لولای درب شیشه ی به دلیل استفاده مداوم باید از کیفیت لازم برخوردار باشد. نصب لولا به دو روش انجام می شود، اتصال شیشه به شیشه و اتصال شیشه به دیوار. درواقع لولای شیشه در حکم یک مفصل موجب اتصال شیشه به قاب یا دیوار و یا شیشه مجاور می شود. برای آگاهی از لیست قیمت لولا شیشه سکوریت با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

انواع لولای شیشه سکوریت

باز و بسته شدن درب های لولایی به وسیله لولا انجام می شود. لولای سکوریت نقش یک مفصل را برای اتصال و باز و بسته کردن درب ایفا می کند. لولاهای مورد استفاده در شیشه سکوریت دارای انواع مختلفی می باشند. به عنوان مثال لولای درب های استوپی که شامل لولای ۱۰۱،۱۰۲،۱۰۳،۱۰۴ می باشد و یا لولا های مورد استفاده در حمام شیشه ای. همچنین لولا برای پارتیشن های شیشه ای که برای اتصال شیشه به فریم و دیوار به کار می رود. کیفیت لولا در درجه اول اهمیت قرار دارد. برای خرید لولا شیشه باید به برند و کیفیت آن توجه شود. برای نصب لولا می توان از انواع لولای شیشه ایرانی و لولای شیشه خارجی استفاده کرد. امروزه لولاهای با کیفیت ایرانی نیز در بازار موجود می باشد.

لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت

فروش لولای شیشه سکوریت

لولای شیشه سکوریت یکی از اصلی ترین یراق آلات مورد استفاده در درب های شیشه ای می باشد. فروش لولا شیشه سکوریت که یکی از یراق آلات مهم و اصلی درب شیشه ای است. با خرید لولا شیشه سکوریت مناسب می توان عملکرد درب شیشه ای را به هنگام باز و بسته شدن تضمین کرد. لولا شیشه را می توان از شکل ها و اندازه های متفاوت انتخاب کرد. به لت تولید گسترده یراق آلات شیشه ایرانی و خارجی حق انتخاب برند مناسب و با کیفیت وجود دارد. یراق آلات شیشه شامل لولا، قفل، استوپ و … هرکدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند. برخی از این یراق آلات نقش اساسی در عملکرد درب شیشه ای دارند مانند لولا . اما برخی دیگر بیشتر جنبه زیبایی دارند مانند فریم. در حال حاضر درب های شیشه ای به صورت فریم لس نیز اجرا می شوند که نیازی به نصب فریم نمی باشد.

کاربرد لولا شیشه

لولا شیشه وظیفه اتصال درب به قاب درب یا فریم را برعهده دارد. این عملکرد شیشه تاثیر زیادی روی باز و بسته شدن درب شیشه ای دارد. لولای شیشه ای در مکان مختلفی که شیشه سکوریت کاربرد دارد مانند پارتیشن شیشه ای، درب شیشه ای حمام، بالکن و … به کار می رود. برای نصب لولا شیشه سکوریت از نصاب شیشه حرفه ای و با تجربه استفاده می شود. عدم نصب صحیح موجب مشکلات زیادی در عملکرد شیشه می شود. در نتیجه باید برای نصب آن از نصاب با تجربه استفاده کرد که مشکلات احتمالی پیش آمده به حداقل ممکن برسد.

لولا شیشه سکوریت

لیست قیمت یراق آلات شیشه سکوریت

برای آگاهی از لیست یراق آلات شیشه سکوریت با بخش فروش ایمن گلس تماس بگیرید. به دلیل نوسانات قیمت ها در بازار، در حال حاضر قیمت ها همواره به صورت لحظه ای در حال تغییر می باشد. قبل از خرید یراق آلات شیشه از کیفیت یراق آلات انتخاب شده مطمئن باشید. کیفیت یراق آلات شیشه تاثیر زیادی در طول عمر و کارایی یراق آلات دارد. مخصوصا برخی از یراق آلات مانند لولا شیشه سکوریت به دلیل استفاده مداوم، ممکن است در عملکردشان مشکل به وجود آید. همچنین استفاده مداوم موب فرسودگی و سایش قطعه می شود. در صورت استفاده از قطعات بی کیفیت همواره با مشکل تعویض زودهنگام قطعات روبرو خواهیم بود. برای جلوگیری از سایش و خوردگی یراق آلاتی مانند لولا حتما باید از آلیاژ های مقاوم انتخاب شوند. در حال حاضر در بازار لولای شیشه در آلیاژ های استیل و آلومینیوم موجود است. این آلیاژ ها در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند. جنس یراق آلات روی قیمت آن نیز تاثیر گذار است.

2018-12-07T07:43:43+00:00