ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت یکی از انواع یراق آلات شیشه سکوریت می باشد. کیفیت ریل نصب شده در درب شیشه ای ریلی بسیار مهم می باشد. به علت استفاده زیاد و مداوم از درب این قطعه در معرض ساییدگی و فرسودگی می باشد. بنابراین در هنگام انتخاب ریل شیشه باید از ریل های با کیفیت و با آلیاژ های مقاوم انتخاب شود. نحوه عملکرد ریل در عملکرد و کارایی درب شیشه ای تاثیر گذار می باشد. معمولا از آلومینیوم و آلیاژ های مقاوم برای ساخت ریل شیشه سکوریت استفاده می شود. از ریل شیشه سکوریت در هر مکانی که از درب های شیشه سکوریت استفاده می شود میتوان استفاده کرد. به عنوان مثال در درب شیشه ای پارتیشن های شیشه ای، شیشه بالکن و حمام و … از ریل شیشه استفاده می شود.

ریل شیشه میرال

ریل شیشه میرال یا سکوریت قطعه ای برای باز وبسته شدن درب شیشه سکوریت می باشد. اولین کارخانه تولید شیشه سکوریت در ایران با نام شیشه میرال شروع به کار کرد و بعد از مدتی استفاده از واژه شیشه میرال به جای شیشه سکوریت همگانی شد. ریل شیشه میرال در حقیقت همان ریل شیشه سکوریت می باشد. ریل شیشه میرال در انواع ریل اسپایدری و ریل فکی شیشه سکوریت تولید و نصب می شود. برای نصب ریل شیشه میرال حتما باید از نصاب با تجربه استفاده کرد. نصب صحیح ریل شیشه سکوریت موجب کارایی و دوام بیشتر آن می شود. استفاده از یراق آلات مرغوب برای شیشه سکوریت موجب طول عمر بیشتر درب شیشه ای می شود.

ریل شیشه سکوریت
ریل شیشه سکوریت

انواع ریل شیشه سکوریت

امروزه ریل سکوریت در انواع و شکل های مختلف توسط برندهای داخلی و وارداتی تولید می شود. به طور کلی دو نوع ریل در بازار برای درب های شیشه ای موجود می باشد، شامل ریل اسپایدری و ریل فکی شیشه سکوریت. ریل مورد استفاده در درب باید از انواع با کیفیت و مرغوب آن انتخاب شود. در صورت نصب ریل های بی کیفیت موجب به وجود آمدن مشکلاتی در آینده برای باز و بسته شدن درب به وجود می آید. بنابراین با نصب ریل شیشه مرغوب نیاز به تعمیر را در آینده کمتر می کنیم.

ریل اسپایدری شیشه سکوریت

ریل اسپایدری شیشه سکوریت از نظر ظاهر و زیبایی با سایر ریل ها متفاوت است. به دلیل ظاهر عنکبوت مانند آن به ریل اسپایدری شهرت دارد. مکان استفاده ریل اسپایدری در شیشه های اسپایدری می باشد. جنس این ریل معمولا از استیل انتخاب می شود. انتخاب آلیاژ استیل موجب می شود، زیبایی ریل اسپایدری دو چندان شود. استیل از آلیاژهای مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی است. از ریل اسپایدری می توان در انواع شیشه سکوریت های به کار رفته در ساختمان استفاده کرد.

ریل فکی شیشه سکوریت

این ریل برای درب شیشه ای فکی در ساختمان کاربرد دارد. برای نصب ریل فکی از فریم برای جداره های درب استفاده نمی شود. فریم در این نوع نصب به صورت مخفی انجام می شود. از ریل فکی شیشه سکوریت بیشتر در فروشگاه ها استفاده می شود.

ریل شیشه ویترین

درب شیشه ای ویترین در مغازه ها و فروشگاه ها نیاز به ریل برای باز و بسته شدن دارد. از ریل شیشه سکوریت در ویترین فروشگاه ها استفاده می شود. به دلیل استفاده زیاد از ریل باید از آلیاژ مقاوم برای ساخت آن استفاده گردد.

ریل سکوریت پرشیا

از برند های معروف ایرانی تولید یراق شیشه سکوریت برند پرشیا می باشد. بسیاری از برند های تولید ریل شیشه سکوریت ایرانی نیز ریل های با کیفیتی تولید می کنند. برند پرشیا نیز از اسم های شناخته شده و معتبر یراق آلات شیشه سکوریت است. امروزه برخی از ریل های چینی استفاده می کنند. ولی برند های داخلی نیز با تولیدات مرغوب گزینه مناسبی برای خرید یراق آلات می باشند.

ریل شیشه سکوریت
ریل شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه شامل ریل، استوپ، فریم، لولا و … در انواع درب های شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای به کار می روند. یکی از یراق آلات مهم درب شیشه سکوریت، ریل می باشد. ریل باکیفیت تاثیر فراوانی در نرمی و روانی درب هنگام باز و بسته شدن درب دارد. در صورت کارکرد نامناسب باز و بسته شدن درب نیز با مشکل روبرو می شود. کیفیت یراق آلات مورد استفاده در شیشه سکوریت هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. بهتر است از یراق آلات مرغوب در نصب درب شیشه ای و پارتیشن شیشه ای استفاده گردد.

لیست قیمت یراق آلات  شیشه سکوریت

جهت اطلاع از لیست قیمت یراق آلات شیشه سکوریت مانند ریل شیشه سکوریت با کارشناسان ما در تماس باشید. در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت یراق آلات در بازار قیمت ها در حال نوسان هستند. قیمت یراق آلات شیشه سکوریت به برند و کیفیت آن بستگی دارد. کارایی درب شیشه ای به نحوه عملکرد یراق آلات مورد استفاده در درب دارد. یراق آلات تولید داخل و یراق آلات وارداتی از نظر ظاهری و کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. اما در حال حاضر برند های معتبری این یراق آلات را در داخل تولید می کنند، که از کیفیت متاسبی برخوردار هستند. قیمت یراق خارجی به علت کیفیت آن از یراق تولید داخل گرانتر می باشد. این قیمت ها با توجه به کارایی آنها مقرون به صرفه است و نیاز به تعویض و تعمیر را به حداقل می رساند.

۱۳۹۷-۹-۱۸ ۱۴:۰۴:۳۸ +۰۰:۰۰