بست شیشه سکوریت

بست شیشه سکوریت

بست شیشه سکوریت

بست شیشه سکوریت

بست شیشه سکوریت

بست شیشه سکوریت معمولا برای اتصال شیشه به شیشه و یا شیشه به دیوار به کار می رود. این قطعه از یراق آلات به کار رفته در شیشه سکوریت می باشد. برای نصب شیشه سکوریت نیاز به یراق آلات مخصوص به شیشه داریم. یکی از این یراق آلات که نقش بسیار مهمی در نصب شیشه ایفا می کند، بست شیشه سکوریت می باشد. بست شیشه میرال در انواع و مدل های مختلف ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشد. کیفیت بست شیشه در کارکرد و کارایی درب شیشه تاثیر گذار است. با توجه به محل قرارگیری شیشه و کارکرد آن نوع بست های بکار رفته در شیشه سکوریت باهم متفاوت می باشد.

انواع بست شیشه سکوریت

بست شیشه به دیوار

بست شیشه به دیوار یکی از انواع بست شیشه سکوریت می باشد. این بست از انواع پرکاربرد بست در شیشه می باشد. آلیاژ به کار رفته در ساخت بست باید از انواع آلیاژ مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف انتخاب شود. یکی از ویژگی های بست شیشه به دیوار داشتن یک واشر از جنس چوب پنبه می باشد، که باید در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد. از آلیاژ های به کار رفته در ساخت بست می توان به استیل و آلومینیوم اشاره کرد.

بست شیشه به شیشه

بست شیشه به شیشه نیز از انواع بست شیشه سکوریت است. جنس این بست نیز مشابه بست شیشه به دیوار باید ازآلیاژ مقاوم ساخته شود. از آلیاژ های به کار رفته در ساخت بست می توان به آلیاژ آلومینیوم و آلیاژ استیل اشاره کنیم. متریال مورد استفاده در ساخت بست شیشه به شیشه باید توانایی مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف را دارا باشد.

قیمت بست شیشه سکوریت

قیمت بست شیشه بستگی به نوع آن و برند سازنده آن دارد. در حال حاضر برند های مختلف، انواع گوناگونی از بست را برای شیشه سکوریت تولید می کنند. بسته به نیاز می توان هر کدام از این بست ها را در نصب شیشه سکوریت به کار برد. تفاوت برند های مختلف در کیفیت و شکل ظاهری و جنس بست می باشد. به علت استفاده زیاد و مداوم از درب شیشه سکوریت باید جنس بست ها به گونه ای انتخاب شود که در برابر پوسیدگی و فرسودگی مقاوم باشد.

یراق شیشه سکوریت

بست شیشه یکی از انواع یراق شیشه سکوریت می باشد. وظیفه بست ها اتصال دو شیشه یا شیشه به دیوار است. یراق آلات شیشه سکوریت شامل استوپ، فریم، ریل، بست و … هرکدام وظیفه خاصی بر عهده دارند. امروزه استفاده از شیشه سکوریت در درب های شیشه ای، پارتیشن ها، شیشه بالکن و حمام و شیشه دودبند و به طور کلی در ساختمان سازی بیش از پیش افزایش داشته است. با استفاده از یراق آلات مناسب می توان بر روی کارکرد و کارایی درب شیشه ای سکوریت اثر گذاشت.

بست شیشه سکوریت
بست شیشه سکوریت
۱۳۹۷-۹-۱۹ ۰۸:۲۸:۳۲ +۰۰:۰۰