استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت برای عملکرد بهتر درب شیشه ای به هنگام باز و بسته شدن بروی درب شیشه سکوریت نصب می شود. این دستگاه امکان باز و بسته شدن راحت تر و ایمن درب را فراهم می کند. استوپ شیشه از یراق آلات استفاده شده در درب های شیشه ای می باشد. برای درب ها با ابعاد ۷۰ تا ۱۳۰ سانتی متری از استوپ شیشه سکوریت استفاده می شود. برای اینکه حرکت درب راحت تر باشد و همچنین در شرایط آب و هوایی در حرکت نرم و روان درب اختلال به وجود نیاید از روغن های مخصوص برای نرم کردن حرکت درب استفاده می شود.

انواع استوپ شیشه

استوپ ها در دو نوع توکار و روکار استفاده می شوند. امروزه در بازار انواع استوپ با ویژگی ها و کیفیت های مختلف  تولید می شود. در نوع توکار آن باید زمین مورد نظر باید حفر شود. در نتیجه نصب به این روش از استحکام بالایی برخوردار است. استوپ توکار دارای اشکال مختلفی است. از برند های معروف ایرانی می توان از برند پرشیا نام برد. در صورت بزرگ بودن  استوپ توکار باید میزان فضای بیشتر در زمین حفر شود.

استوپ شیشه سکوریت روکار برای مکان هایی به کار می رود که نمی توان زمین را حفر کرد. در این صورت استوپ بر روی درب شیشه ای نصب می گردد. استوپ شیشه روکار خود دارا ی دو نوع سنگین و سبک می باشد. برای انتخاب استوپ باید به ابعاد درب شیشه ای و روش باز و بسته شدن آن توجه کرد. استوپ روکار را به علت اینکه یکی از یراق آلاتی است که در معرض دید قرار می گیرد در رنگ های مختلف تولید می کنند.

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

تنظیم استوپ شیشه توسط نصاب انجام می شود. عملکرد درست استوپ تاثیر زیادی در نحوه باز و بسته شدن درب دارد. استوپ را می توان در کلیه مکان هایی که شیشه سکوریت و درب شیشه ای نصب می گردد، به کار برد. به عنوان مثال در درب شیشه ای پارتیشن، شیشه بالکن، شیشه حمام و … می توان از استپ برای باز و بسته شدن راحت تر و نرم تر استفاده کرد.

استوپ شیشه سکوریت
استوپ شیشه سکوریت

لیست قیمت یراق آلات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت در بازار به دلیل تنوع و متفاوت بودن نوع برند، قیمت های متفاوتی دارند. یکی از یراق آلات مورد استفاده در شیشه سکوریت استپ شیشه می باشد. برای اطلاع از لیست قیمت استوپ شیشه سکوریت با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

قیمت استوپ شیشه سکوریت

قیمت استوپ به کار رفته در شیشه سکوریت  با توجه به نوع و برند آن مشخص می شود. هر کدام از استوپ ها در انواع گوناگون مانند استوپ های توکار و روکار نیز دارای قیمت های مختلفی می باشند. برای نصب استوپ از نصاب حرفه ای استفاده می شود. قیمت استوپ شیشه سکوریت ایرانی و وارداتی متفاوت می باشد.

۱۳۹۷-۹-۱۷ ۱۴:۳۷:۰۹ +۰۰:۰۰